♥ Fahrenheit ♥ 飛輪海 Boy Band

12. února 2010 v 18:06 | http://delicate-flower.com/speak/ |  Tw


Fahrenheit

Je Taiwanská hudební skupina, které se v posledních dvou letech nejvíce daří na Jiho-Východě Asie kapelá má 4 členy a to Aaron Yana, Wu Chunu (Wu Zhun/ Wu Zun), Calvina Chena a Jiro Wanga.
Jejich zastupitelem je Jerry Fen's Comic Productions Co., Ltd a nahrávají u společnosti HIM International Music (Taiwanská nahrávací společnost) a WOW Music pro Hong Kong a Pony Canyon pro Japonsko.
Často se sdružují s dívčí taiwanskou kapelou S.H.E (členka kapely Ella Chen hrála po bohu Wu Chuna a Jira v tv drama Hana Kimi)
Každý ze členů kapely představuje určitý teplotní stupeň a roční období vzhledem k osobnosti členové jsou od sebe o 18 stupňů.
Calvin Chen - Jaro, teplo 77stupňů; Jiro Wang Léto 95stupňů, horko; Wu Zun podzim, tak akorát 59stupňů; a Aaron Yan zima, zima 41stupňů.
Podle stupnice Fahrenheit.

Wu chun je jediným ne taiwanským členem skupiny, byl objeven při cestě do Taiwanu, kde ho doporučily na roli Ji Feng Lianga v tv dramatu Tokyo Juliet, což přijal.
více o Wu Chunovi zde

Aaron Yan se narodil v Taiwanu, ale když byl ještě hodně mladý tak se přestěhoval do New Yorku a do Taiwanu se vrátil až kvůli střední škole a vysoké.
Vysokou studoval na Chinese Culture University obor žurnalistika, který ve třetím ročníku změnil, momentálně si dáva od školy pauzu kvůli práci.
V roce 2005 producenti hledali po internetu nové tváře a narazily na Aarona, který byl v té době velice oblíbený, co se týče online aktivity a nabídly mu, že by si měl zahrát v Tv dramatu.
Aaron si nejdřív nebyl tak úplně jistý, jestli je to pro něj, ale po pár zkouškách dostal menší roli v I Love My Wife a poté například v It Started With a Kiss.

Calvin Chen byl až do střední v Taiwanu poté odjel studovat do Canady kde na University of Victoria ukončil své vzdělání v oboru ekonomiky.
Zkoušel své štěstí v různých pěveckých soutěží jako třeba Sunshine Boyz kde vyhrál první místo, což byl lístek do Taiwanu a smlouva z nahrávací společností.

Jiro Wang, protože pocházel s chudých poměrů hned po promoci v roce 2000, pracoval, co nejvíce, aby mohl pomoci své rodině z dluhů, které jim zanechal otec po své smrti.
Dělal v různých reklamách, modela, anebo jenom pomáhal v zákulisí hlavně, že něco jednou už to vypadalo nadějně, když mu společnost BMG nabídla smlouva, na nahráni alba, když vytvoří chlapeckou skupinu s Jay Chouem a Jordanem Chanem, ale kvůli problémům, kterými v té době BMG procházelo se nakonec nic nekonalo.
2 roky strávil v armádě, kde si odsloužil, povinou vojenskou docházku a na scénu se vrátil, až kolem roku 2003 kdy dostával mále role v seriálech jako je The Pawnshop No. 8, 'I Love My Wife(stejně jako Aaron) apod.
Jeho snaha se vyplatila a později dostal větší roli v It Started with A Kiss kde se potkal s Aaronem a Calvinem.
více o Jirovi zde

Kluci se poprvé spojily na konci roku 2005 a to ve složení Jiro(přidal se jako první), Aaron a Calvin, když natáčeli KO ONE kde s nimi hrál ještě Danson Tang, který právě kvůli tomu je milně považován za člena skupiny.
Klukům se zdálo divný, že by měli být jen tři a tak se později spojily s Wu Chunem a 28. prosince se oficiálně prohlásily za chlapeckou kapelu.Před tím, než vyšlo jejich první album (15. září 2005) skupině vyšlo několik písniček na různých soundtracích k různým tv dramatům a chlapci začali být oblíbený, ale pouze v oblastech Taiwanu, Hong Kong a Macau po vydání první desky se jejich popularita rozšířila po Singapuru, Malaysii, Japonsku a Filipínách a poté po zbytek Jiho-východní Asie.
V posledních letech pronikají i do Evropy a Severní Ameriky.
Po vydání debutového alba prodali více jak 80 000 kopií a to jen v oblasti Taiwanu a do roka vyhráli kolem 8 cen, i když u některých vyvstávali pochybnosti, jestli byli dost zkušení, aby byli schopni vyhrát.


Fahrenheit už projeli několik set koncertů i mimo Taiwan, kvůli šílenému chování fanoušku dokonce museli několikrát zrušit koncerty a 2. Ledna 2009 je naplánována v pořadí již 3 deska.
Jejich písničky jsou zaznamenány zhruba na 13 soundtracích a na jednom Cd kapely S.H.E kde hostovaly a nesmíme zapomínat ani na to, že většina členů kapely hrála, nebo hraje v nějakých většinou Taiwanských tv dramatech.

Lizzie - http://delicate-flower.com/speak/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee* Bee* | Web | 12. února 2010 v 18:15 | Reagovat

Zapoj se do VGS, hodnotí se nejen grafika ale snaha a originalita. Jistě v tom vynikáš.
Pokud se chceš přihlásit klikni na web a zapiš se budu ráda.

PS.: strašne strašně mocinky se omlouvám za tuto hroznou reklamu

2 Mata Mata | Web | 12. února 2010 v 18:16 | Reagovat

Tak dík :D Ty to tu máš tiež moc pekné:))

3 Mata Mata | Web | 12. února 2010 v 18:23 | Reagovat

Tú snahu fakt vidieť:)

4 •Mileynk(a)• •Mileynk(a)• | Web | 12. února 2010 v 18:24 | Reagovat

díky ty máš taky hezu blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama