♥Ella Chen ♥ 陳嘉樺

16. července 2010 v 15:53 | Ariel |  Tw


Původní jméno - Chen Chia-Hwa
Jména-Chen Jia Hua, Ella Chen, Chen Ai La , Jia Hua, Mao Mao, Han Bao, Bao Bei, Ah Fa Fa, Ah Hua
Narozena- 18.června.1981 Čína/Taiwan
Rodina- mladší bratr, 2 starší sestry, rodiče
Výška - 163 cm
Váha - 51 Kg
Krevní skupina - A


Ella je Taiwanská herečka a zpěvačka.
Pochazí z velké rodiny je třetí ze čtyř dětí, takže má dvě starší sestry a mladšího brášku.
Je nejstarší členskou Taiwanské kapely S.H.E, jméno Ella  získala díky testu osobnosti, který jí byl předložen její nahravací společností HIM Management Co. a má to znamenat Odvažná.
Ella vystudovala střední školu, ale kvůli své lásce a vášni k muzice, již nenastoupila na vysokou školu.
8.Srpna 2000 společnost HIM International Music vyhlásila soutěž o nejhezčí a nejtalentovanější dívku, protože hledali nové talenty se, kterýými by mohli uzavřít nahrávací smlouvy.
Mezitím Ella se svojí starší sestrou jeli na prázdniny do Taipeje a Ella přitom zjistila, že jí sestra tajne do soutěže přihlásila.
Ella se kvůli neuspěchům v předchozích soutěžích a strachu z výsměchu nad její spíše chlapeckou a divoškou povahou málem vzdala ještě, než začalo první kolo, ale díky její sestře, která jí dodala odvahu a přemluvila jí ať pokračuje dál a zůstane, což se nakonec ukazalo jako jedno z nejlepších rozhodnutí jejího života.
Vydavatelství Ellin hluboký hlas natolik zaujal, že se Ella dostala až do finále a po skončení soutěže jí HIM International Music požadalo o spolupráci, udělali pár zkušebních nahrávek a pak s Ellou podepsali smlouvu jako s členkou kapely S.H.E. kde krom Elly učinkuje Selina Ren a Hebe Tian.
Od roku 2002 Ella vystupuje i jako herečka mezi její první počiny patřilo Tv dorama Magical Love kde si zahrála roli Julie a dokazala tím, že neumí jen dobře zpívat, ale i hrát.
V roce 2003 dostala Ella hlavní roli v tv dorama The Rose kde společně s ní hráli i zbyvající členky jejich kapely S.H.E Hebe i Selina.
Elle se tedy daří stejně  dobře jako zpěvačce i herečce , což dokazují uspěchy jak její kapely S.H.E tak i další role v Tv dramatech jako je Reaching for the Stars kde se opět potkala jak s Hebe tak Selenou, nebo její role Lu Rui Xi v Hana Kimi
Díky svému hlubokému hlasu dokonce dostala práci jako daberka v mandarínské verzi filmu Arthur a Minimojové kde dabovala Arthura.
Krom toho, že je Ella považovaná za divošku a s céle kapely S.H.E je považovana za mluvčí osobu je to taky členka s nejvyším počtem úrazu.
23.července 2003 byla hospitalizovaná v nemocnici kvůli pádu s třetího patra budovy a poranění svého boku o tři týdny později už byla opět v práci a připojila se k podporování páte desky S.H.E Superstar.
V roce 2005 během filmování Tv dorama Reaching for the Stars si Ella omylem spálila ucho a kus vlasů o hořící svíčku a byla poslaná do nemocnice National Taiwan University Hospital kde se lečila dva dny a poté se vrátila zpátky na natáčení a to i s o 2cm kratšími vlasy u obou uší.

V roce 2009 společně se svojí kolegyní s S.H.E Hebe Tien složily písničku Love crazy kde Ella složila hudbu a Hebe slova.
Písničku pak darovali svým starším kolegům Power Sation jako splátku za to, že Power Sation jim darovala písničku Freezer.
Ella složila víc věcí např. hlavní píseň pro taiwanské radio POP Radio 91.7.
Ella kdysi mívala mopsíčka jménem Qiang Qiang, který bohužel kvůli zdravotním problému musel podstoupit operaci po, které posléze umřel kvůli alergické reakci na anestetika a Ella poté na jeho počest složila slova k písničce a nahrála EP Qiang Qiang, aby snížila výrobu na náklady EP mnoho věcí kolem vydání udělala sama jako navrhnutí obalu apod. , protože všechny peníze, které byli vytěženy s prodeje měli jít pro sdružení útulku pro zvířata.
Tím, že polovinu věcí zařídila sama zvýšila tím zisky.
Také požadala pár svých přátel jako byl Joe Cheng či Jay Chou, aby pár kopií EP Qiang Qiang podepsali a ty mohli jít následně do dražby.

Zajímavosti
Ve volném čase ráda hraje počítačové hry, nebo třeba basketball.
Umí hrát na Saxofon a piano.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irma Irma | 16. července 2010 v 16:40 | Reagovat

Ahoj mohla bych tě porprosit o hlásek pro Irmu tady:http://witch-chupetka.blog.cz/1007/3-kolo-miss-witch
Prosím je to důležité!
Děkuji za hlásek a měj se pěkně! :)

2 Ariel Ariel | E-mail | Web | 16. července 2010 v 17:12 | Reagovat

[1]: Promiň za smazaný tvého komentáře, ale myslím, že dokážeš pochopit, že vulgární komentáře mažu a to, že jsem dala hlas nikomu jinému, co ž se mimochodem dalo čekat vzhledem tomu, že jsem fanda všecho asijského tě neopravňuje mi nadávat.

3 MarryT MarryT | Web | 16. července 2010 v 19:12 | Reagovat

[2]: Nevím proč se omlouváš za smazaný komentář. Já je mažu okamžitě! A nikomu se neomlouvám a ještě aby mi pak nadávali... :-? Je to můj blog a já si tam přece můžu smazat co chci ne? :-P

Ella se mi taky hodně líbila v Down with love ;-) kde hrála s Jerry Yan. Promiň ale vážně nerada skloňuji jména :-D

4 MarryT MarryT | Web | 16. července 2010 v 21:28 | Reagovat

Jo! Hrál tam! Byl tam prostě k nakousnutí! Miluju tohle dorama! Wu Chun a Show Lo pro mě to byla vražedná kombinace :-D

5 MarryT MarryT | Web | 16. července 2010 v 22:13 | Reagovat

Ani se nedivím, žes upřednostnila Hana Yori Dango ;-) Ale když to člověk vidí několikrát tak pak změní perspektivu :-D  :-D  :-D  :-D Ne celý, ale jen oblíbený scény. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama